Profesjonalna aplikacja do obsługi rolet, przeznaczona dla instalatorów.

Aplikacja, która zagwarantuje Ci szybki proces konfiguracji siłowników SENSO BT i COSMO BT.

shutters icons
bluetooth logo

Funkcjonalność.

Dzięki aplikacji MOBILUS INSTALATOR możesz wykonać szereg czynności, które wcześniej wymagały ingerencji w skrzynkę rolety w celu dostania się do przycisku programowania siłownika. Teraz za pomocą łączności Bluetooth będziesz mógł połączyć się bezpośrednio z siłownikiem i wprowadzić go w Tryb Programowania. W tym trybie sprawdzisz wersję oprogramowania siłownika, dokonasz jego aktualizacji lub ustawisz górną i dolną pozycję krańcową rolety.

Prosta obsługa.

Aplikacja zapewni Ci pełny wgląd we wszystkie siłowniki SENSO BT i COSMO BT jakie znajdują się w zasięgu łączności Bluetooth oraz umożliwi Ci ich szybką konfigurację lub przywrócenie ustawień fabrycznych.


Póki co aplikacja jest dostępna tylko na platformę Android. Obsługa aplikacji może się odbywać za pomocą smartfona lub tabletu.

Pozycje
krańcowe.

W łatwy sposób zmienisz kierunki pracy rolety oraz precyzyjnie ustawisz pozycje krańcowe rolety. Wszystko za pomocą aplikacji MOBILUS INSTALATOR.

Filmy instruktażowe.

Aplikacja MOBILUS INSTALATOR jest przeznaczona wyłącznie dla profesjonalnych instalatorów. 

Wypełnij formularz, aby otrzymać kod umożliwiający pobranie aplikacji w sklepie Google Play lub App Store.

Imię

Nazwisko

Email

Telefon

Nazwa firmy

NIP

Wybór systemu operacyjnego:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.

ODRZUĆ

AKCEPTUJ